+380 44 490-97-71
гаряча лінія

Ми гарантуємо наявність продукції виробника в торгівельній мережі регіону відповідно до його вимог, максимальне покриття території, якісну реалізацію маркетингових ініціатив і як наслідок стабільне зростання продажів.

 

Особливості нашого сервісу

 

Стабільність поставок

Ми забезпечуємо нашим клієнтам безперервність і своєчасність поставок. Доставка згідно з торговими умовами компанії здійснюється в обласних центрах через 24 години з моменту замовлення або 48 годин - у віддалені райони. Клієнти завжди отримують кращі рішення і можуть розраховувати на 100% -е виконання договірних зобов'язань.

Просування брендів

Крім продажів і логістичних послуг компанія САВСЕРВИС пропонує повномасштабне просування брендів від виробника, яке забезпечує власне рекламне агентство «ПРОМО СЕРВІС». Компанія надає маркетингову підтримку і промо-просування, які включають в себе - промо-акції, виготовлення промо-матеріалів, викладку товару згідно планограми виробника, проведення акцій на підтримку того чи іншого продукту.

Цінова і кредитна політика

Клієнти компанії можуть розраховувати на гнучку систему знижок за обсяги і терміни оплати, участь в програмах лояльності та акціях з цінними призами. Розуміючи потреби наших замовників, ми забезпечуємо кредитну політику компанії, яка передбачає відстрочку платежу на певні групи товарів до 45 днів. Також для максимальної зручності, встановлюється сума мінімального обсягу і мінімального замовлення для доставки.

Замовлення «під ключ»

Ми не просто гарантуємо високий рівень сервісу для наших партнерів і клієнтів, а супроводжуємо товар по всьому ланцюгу поставок: доставка від виробника, прийом замовлення від клієнта, митне супроводження, зберігання, комплектування замовлення, доставка в торгову точку, розміщення в торговій точці і передпродажна підтримка. З клієнтом працює виділений менеджер (торговий представник), який надає повний спектр послуг і контролює всі етапи: від збору замовлення до його промо-просування.

Мобільність продажів

Ми розуміємо, як важливо оперативно прийняти замовлення і своєчасно доставити його в торгову точку, тому для ефективної роботи використовуємо продаж з борту автомобіля (VAN-selling), віддалений прийом замовлень (Pre-selling), продаж зі складу на оптових ринках (OSDO). Це дозволяє обслуговувати наших клієнтів навіть на значній відстані від центрального офісу. У роботі ми використовуємо передові ІТ-технології та спеціальне програмне забезпечення для планшетних комп'ютерів, що дозволяє оперативно приймати замовлення і швидко їх обробляти.

Дякуємо за звернення!

Гаряча лінія непродовольчої дистрибуції компанії САВСЕРВІС працює з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 20:00.

Спеціалісти нашої компанії у найближчий час зв’яжуться з Вами!

Ок