+380 44 490-97-71
гаряча лінія

Компанія САВСЕРВІС спеціалізується на дистрибуції товарів-FMCG (товари швидкої оборотності): побутова хімія, засоби гігієни, косметика, засоби по догляду за взуттям, товари для дому, текстиль, продукти харчування і т. д.

Ми обслуговуємо  53 113 торгових точок. Для швидкого і якісного сервісу ми надаємо повний спектр послуг, що вже протягом більше 20 років високо цінують наші партнери та клієнти:

Послуги з дистрибуції

Ми гарантуємо наявність продукції в торгових точках регіону з максимальним покриттям території відповідно до вимог виробника, якісну реалізацію маркетингових ініціатив і забезпечуємо стабільне зростання продажів.

Логістичні послуги

Ми пропонуємо відповідальне зберігання товарів на складах (складська логістика) і доставку, розподіл товарів по торгових точках (транспортна логістика).

Митні послуги

Ми здійснюємо розробку договорів ЗЕД з постачальниками продукції, митне оформлення вантажів по різним режимам імпорту, експорту та митного складу, працюємо з дозвільними інстанціями з видачі сертифікатів і дозволів для митного оформлення.

Промо-послуги

Ми організовуємо і проводимо промо-акції, спеціальні події, корпоративні заходи, прес-конференції, брифінги, прес-тури, а також розробляємо індивідуальні тренінгові програми для компаній, керівників, менеджерів, продавців-консультантів. Ми надаємо PR-послуги будь-якого рівня складності, послуги мерчандайзингу, створюємо POS-матеріали та іншу рекламно-сувенірну продукцію, іміджеві та рекламні ролики.

Дякуємо за звернення!

Гаряча лінія непродовольчої дистрибуції компанії САВСЕРВІС працює з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 20:00.

Спеціалісти нашої компанії у найближчий час зв’яжуться з Вами!

Ок