+380 44 490-97-71
гаряча лінія

Досвід більш ніж 20-річної роботи на дистрибуторському ринку Східної Європи, надійність та індивідуальної підхід до кожного клієнта стали запорукою ефективності нашої діяльності. Ми не просто продаємо товари, а й пропонуємо відмінний сервіс по системі «Все включено».

 • Комп'ютерний магазин ITbox - це широкий асортимент якісних гаджетів і комплектуючих, аксесуарів і витратних матеріалів. Інтернет магазин комп'ютерної техніки ITbox почав роботу в 2008 році як один з підрозділів компанії Brain Computers. Більш ніж десятирічний досвід дозволив ITbox створити тісні партнерські відносини з рядом виробників, зрозуміти потреби і побажання клієнтів, розвинути власну інфраструктуру для швидкої доставки та якісного сервісного обслуговування.

  Читати далі

 • Інтернет-магазин «Розетка» сьогодні вважають найпопулярнішим магазином в Україні. Він реалізує понад 1 мільйон 500 тисяч найрізноманітніших товарів. Тут можна знайти електронну та побутову техніку, спортивні й дитячі товари, товари для дому та дачі й багато іншого. Розетка не тільки продає товари, але й надає покупцеві вичерпну інформацію про них. Магазин пропонує своїм клієнтам максимально широкий асортимент, розумну цінову політику та чудовий сервіс.

  Читати далі

 • ТОВ «СУМАТРА ЛТД» належить ТМ «КОСМО» — національна мережа магазинів краси та здоров'я. Історія розвитку компанії досягає в 1994 році і відрізняється надзвичайною динамікою — від першого орендованого складу до провідної мережі товарів для краси, здоров'я та сім'ї №1 в Україні. Сьогодні більше 1000000 українців є постійними клієнтами торгової мережі "КОСМО", географія присутності якого поширюється на 27 міст у 12 областях України.

  Читати далі

 • Українська мережа магазинів «Епіцентр» створена в 2003 році компанією «Епіцентр К». Основна спеціалізація компанії - роздрібна торгівля будівельними матеріалами. Зараз «Епіцентр» як група компаній складається з 59 гіпермаркетів по всій Україні, які здійснюють свою діяльність на майже 1.2 мільйонах м2. Національна мережа будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр К» - лідер роздрібної торгівлі DIY-ринку в Україні, що надає можливість придбати якісний товар для будівництва та ремонту, cаду та городу, оздоблення житла у форматі «від і до», а також скористатися численними додатковими послугами на території всієї України.

  Читати далі

 • Компанія «Континент» вже більше 20 років успішно працює на території України. Свою діяльність компанія почала в 1993 році з одного невеликого магазинчика, потім з мережі невеликих магазинчиків, яка, виросла в великий супермаркет. Сьогодні компанія «Континент» об'єднує 12 підприємств роздрібної торгівлі та сфери обслуговування: 7 продуктових супермаркетів, клініка, салон краси, шейпінг-клуб, ресторан, кафе. Підприємства компанії пропонують клієнтам тільки якісні товари та послуги.

  Читати далі

 • З часу свого заснування в 2008 році компанія «НОВУС УКРАЇНА» відкрила 32 сучасних магазина різного формату з площею торговельних залів від 800 м2 до 7000 м2, загальна площа торговельних комплексів - більше 170 000 м2. Сьогодні магазини NOVUS працюють у Києві та Київській області, Севастополі та Черкасах, Рівному та Рівненській області, Тернополі та Житомирській області. NOVUS — інвестиційний проект литовського холдингу BT INVEST (Вільнюс). Це хороший приклад реалізації європейського підходу до побудови роздрібного бізнесу на вітчизняному ринку рітейлу.

  Читати далі

 • «АТБ-маркет» - підприємство корпорації «АТБ» - найбільша компанія, що динамічно розвивається, усеукраїнська мережа. Компанія «АТБ» була заснована в 1993 році, коли магазини фірми «Агротехбізнес» поклали початок становленню мережі дискаунтерів «АТБ». Уже в 2000-х роках мережа «АТБ» вперше в Україні впроваджує нову систему самообслуговування у форматі «дискаунтер» - магазин з широким асортиментом товарів за оптовими цінами. У поєднанні зі зручним розташуванням і високою якістю продукції, даний формат максимально відповідає перевагам споживачів. «АТБ» є найбільшою роздрібною мережею в Україні і налічує понад 900 магазинів, які розташовані більш ніж в 229 містах 22 областей України. Щодня в «АТБ» покупки здійснюють понад 3 млн. українців!

  Читати далі

 • Одна з найбільших торгово-промислових груп України, один з провідних українських рітейлерів з більш ніж 600 торговими точками на всій території країни: торгівля продуктами і товарами для дому: супермаркети «Сільпо», оптові гіпермаркети Fozzy формату CASH & CARRY, магазин біля дому «Фора». З початку свого заснування в 1997 році Fozzy Group фокусується на інноваційному вдосконаленні бізнесу, а також створює нові можливості для ринку і стимулює розвиток галузі в цілому.

  Читати далі

 • proStor - національна мережа магазинів краси та догляду, яка широко представлена ​​в Центральній і Південно-Східній частині України. Перший магазин proStor був відкритий в 2005 році в Дніпропетровську. Сьогодні мережа нараховує більше 280 сучасних магазинів у більш ніж 110 містах України. Відповідаючи європейському формату drogerie, proStor представляє широкий асортимент товарів-засобів персонального догляду, декоративної косметики, парфумерії, біжутерії та аксесуарів, побутової хімії, товарів для будинку, товарів для дітей і багато іншого.

  Читати далі

 • BILLA - мережа супермаркетів в Україні, яка почала своє просування на українському ринку 3 лютого 2000 року. Дочірня компанія німецької компанії REWE Group. Частиною групи REWE є 36 супермаркетів BILLA, відкритих в Україні з 2000 року. За період з 2000 по 2015 роки підприємство проінвестували значні кошти в будівництво і відкриття супермаркетів, що покращує соціальну інфраструктуру міст, підвищує товарообіг із залученням більше 600 постачальників товарів, забезпечує майже 2200 українцям надійні робочі місця.

  Читати далі

 • Мережа магазинів сімейної покупки «Фуршет» - перша національна мережа супермаркетів, яка впровадила кращі світові стандарти обслуговування. Входить до числа найбільших в Україні підприємств роздрібної торгівлі. Заявивши про себе в 1992 році відкриттям декількох невеликих супермаркетів «Ля Фуршет», компанія стрімко росла і розвивалася. На сьогоднішній день мережа «Фуршет» налічує 74 магазини. Торгова площа супермаркетів «Фуршет» становить від 300 до 4500 м2, асортимент - більше 20 000 найменувань продуктів харчування і супутніх товарів від більш ніж 1000 вітчизняних і зарубіжних постачальників.

  Читати далі

 • Компанія ТОВ «Континіум-Трейд» - це успішна компанія з багаторічним досвідом роботи, яка володіє мережею гіпермаркетів «Там Там». Спеціалізується на торгівлі товарами різних груп, від продуктів харчування до комп'ютерної техніки. Асортимент нараховує понад 50000 найменувань товарів, і тому може задовольнити потреби найвимогливіших покупців.

  Читати далі

Сторінки

Дякуємо за звернення!

Гаряча лінія непродовольчої дистрибуції компанії САВСЕРВІС працює з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 20:00.

Спеціалісти нашої компанії у найближчий час зв’яжуться з Вами!

Ок