+380 44 490-97-71
гаряча лінія

Досвід більш ніж 20-річної роботи на дистрибуторському ринку Східної Європи, надійність та індивідуальної підхід до кожного клієнта стали запорукою ефективності нашої діяльності. Ми не просто продаємо товари, а й пропонуємо відмінний сервіс по системі «Все включено».

 • Це одна з найбільших і впливових компаній в світі, власник численних брендів вартістю в мільярди доларів, які допомогли змінити спосіб життя мільйонів людей. Компанія почала діяльність в 1837 році з невеликого сімейного бізнесу з виробництва мила і свічок в місті Цинциннаті штату Огайо, США. Сьогодні компанія представляє на ринку близько 300 торгових марок у понад 180 країнах світу. Загальний річний оборот компанії сьогодні становить понад 82 мільярдів доларів США. Основні напрямки її діяльності - виробництво товарів з високими споживчими властивостями: товарів для краси та по догляду за собою, а також товарів для догляду за будинком і сім'єю та ін. Більше 150 000 співробітників в 80 країнах світу, де розташовані офіси компанії, працюють так, щоб товари Procter & amble відповідали прагненню кожну мить робити повсякденне життя трохи краще.

  Читати далі

 • У 2013 році логістична компанія КОМОРА-С стала частиною міжнародної групи EKOL LOGISTICS, яка належить до числа надійних компаній нового покоління, які динамічно розвиваються. Серед пріоритетів у роботі EKOL LOGISTICS - впровадження передових технологій складської обробки і вантажоперевезень, вдосконалення інформаційних технологій та відповідність вимогам сучасних стандартів в галузі управління якістю. Стратегія розвитку компанії спрямована на максимальне задоволення потреб клієнтів. Будучи сучасним 3PL-оператором, EKOL LOGISTICS здійснює цілий комплекс складських операцій з товаром - від прийому його зі складу виробника до моменту доставки кінцевому споживачеві, серед яких: — Митні операції; — Зберігання та складське обслуговування товару; — Передпродажна підготовка товару (зміна стандартної упаковки продукції, формування наборів, маркування продукції, виготовлення етикеток (стікерів) та ін.); — Доставка вантажів; — Архівні послуги.  

  Читати далі

 • Компанія є власником бренду Gatta, який з'явився на європейському ринку в 1993 році. Багаторічний досвід, інтенсивний розвиток і використання сучасних технологій забезпечили компанії провідні позиції на європейському ринку шкарпетково-панчішних виробів. Враховуючи вимоги сучасних споживачів, компанія постійно розширює асортимент продукції. Це не тільки товари для жінок, а й продукція для всієї родини: шкарпетково-панчішні вироби, безшовна білизна і одяг для купання. При виготовленні використовуються найкращі матеріали, завдяки чому продукція легко носиться, і дарує щоденний комфорт. Продукція під брендом Gatta, користується популярністю у споживачів, які в першу чергу цінують різноманітність, зручність і якість.

  Читати далі

 • Компанія є міжнародним концерном і одним з європейських лідерів на ринку товарів для дому. Річний оборот компанії складає 95 мільйонів євро. Фабрики з виробництва продукції розташовані в чотирьох країнах: Франції, Бельгії, Польщі та Італії. У розпорядженні підприємства сучасне обладнання та багаторічний досвід, набутий на європейських ринках, у виготовленні товарів, які задовольняють найвибагливіші вимоги щодо якості. Міцність і ефективність у використанні всієї продукції гарантується ретельним підбором сировини, а також постійним контролем у виробничому процесі. Продукція Nicols представлена ​​в 50-ти країнах світу, а це близько 80 різних найменувань товарів, які допомагають робити наше повсякденне життя кращим. Крім того, компанія є лідером на європейському ринку приватних торгових марок і розробляє бренди для великих роздрібних мереж.

  Читати далі

 • Perfetti Van Melle - це один з найбільших виробників і дистрибуторів цукерок і жувальної гумки в світі. Компанія створює оригінальні продукти і бренди, які користуються успіхом більш ніж в 150 країнах - це Mentos, Chupa Chups, Meller, Fruittella. Якісну роботу компанії забезпечують понад 17 000 співробітників, що працюють в 38 регіональних представництвах. Perfetti Van Melle пропонує споживачам новаторську продукцію високої якості для задоволення запитів покупців.

  Читати далі

 • «HELL ENERGY» – це один брендів, що динамічно еволюціонують, на ринку напоїв, що доведено його коротким шляхом до успіху та вибуховими експортними ринками. Бренд, який було засновано в 2006 році в Угорщині, до 2010 року став домінантним конкурентом на місцевому ринку та серйозним гравцем на міжнародному ринку енергетичних напоїв, експортуючи продукцію в майже 50 країн в усьому світі. Окрім Угорщини, напої HELL Energy лідирують на ринках Азербайджану, Болгарії, Румунії, Боснії та Герцеговині, Словаччині, Хорватії, Греції, Кіпрі та Македонії. Успіх компанії HELL ENERGY полягає в ідеальному співвідношенні «ціна-якість», широкій доступності, наявності ефективних міжнародних маркетингових комунікацій і останній важливий момент – позиціонування бренду відповідно до потреб споживачів. HELL ENERGY займає унікальне становище на ринку енергетичних напоїв за рахунок того, компанія є лідером на ринку в багатьох країнах, з сильним брендом, власним заводом для розливу та фабрикою з виготовлення алюмінієвих банок. При створенні енергетичних напоїв HELL потреби споживачів відіграють найважливішу роль. Окрім класики (вміст кофеїну 32 мг/100 мл, аромат фруктів та ягід), бренд пропонує різноманітні інноваційні напої, такі як продукція HELL STRONG з +20% кофеїну для особливо складних ситуацій та HELL STRОNG Focus з додаванням магнію та L-карнитину. Всі енергетичні напої HELL ENERGY відповідають найвищим європейським стандартам якості та виготовлені лише з натуральних інгредієнтів. Вся продукція не містить шкідливих консервантів, а є пастеризованою, що безпечно для людського організму. 

  Читати далі

 • Виробник панчішно- шкарпеткової продукції з Білорусі, який розпочав  свою діяльність у 1997 році. Продукція марки Conte випускається на високотехнологічному обладнанні, з використанням інноваційних технологій та кращої сировини від європейських виробників. Компанія Conte не зупиняється на досягнутому, асортимент і різноманітність моделей постійно розширюється й удосконалюється. Продукція поєднує високу якість, яка ретельно контролюється на всіх етапах виробництва, і оптимальну ціну, що робить колготки доступними для покупців. На сьогоднішній день шкарпетково-панчішна продукція компанії Conte реалізується в багатьох країнах світу і відзначена міжнародними сертифікатами якості.

  Читати далі

 • Люди в усій Європі щодня насолоджуються смачними закусками, виготовленими групою Intersnack. Бренди (Chio, Felix та ін) стали популярними серед споживачів, і щорічно компанія виробляє близько 600.000 тонн закусок, включаючи картопляні чіпси, горіхи, випічку та спеціальні закуски. Саме ці надзвичайно успішні бренди та приватні торгові марки визначають вектор бізнесу компанії на всіх великих європейських ринках. Група Intersnack вважає, що закуски популярні, тому що вони уважно слухають своїх клієнтів, де б вони не жили. В результаті, команда міжмережевих дослідників харчових продуктів у Європі постійно працює над створенням смачних нових продуктів, які відповідають потребам, що змінюються, та регіональним смакам. 

  Читати далі

 • Компанія «Верес» - це найбільший вертикально інтегрований холдинг, який спеціалізується на виробництві по-домашньому смачної консервації. Замкнутий цикл виробництва «вирощування – обробка – виробництво» дозволяє контролювати якість продукції на всіх етапах – від грунту до готової продукції. Наш асортиментний ряд налічує більш ніж 100 найменувань високоякісної продукції. Більше 7000 гектарів землі «Вересу» засіяні овочами, які необхідні нам для приготування консервації. Ми не втомлюємося говорити про те, що самостійно вирощуємо на своїй землі усі овочі, які використовуємо у виробництві, це наша гордість і вірний спосіб контролювати якість продукції на всіх етапах.  

  Читати далі

 • Ital Food Industry AD була заснована в 2005 році. З моменту свого створення до сьогоднішнього дня компанія стрімко розвивалася, ставши одним з провідних виробників закусок у Європі. Всі бренди Italfood, такі як Maretti, досягли великого успіху з моменту їх виходу на ринок. Ital Food Industry AD швидко здобула репутацію виробника якісних закусок за конкурентними цінами. Ital Food Industry AD досягла міжнародного успіху, створивши унікальний бренд з глобальним потенціалом, одночасно адаптуючи маркетингові зусилля до регіональних споживчих переваг.

  Читати далі

 • Компанія працює в різних сегментах споживчого ринку СНД і є власником відомих брендів (Forester, РАПТОР, Gardex, Breesal, Deliss Auto, Salton, Salton Professional) покликаних зробити повсякденне життя людей зручнішим і комфортнішим. UPECO створює інноваційні продукти "на кожен день" з виразними корисними функціями в категоріях "засоби захисту від комах", "товари для пікніка", "взуттєва косметика" і "ароматизатори". Компанія використовує глобальний підхід до побудови бізнесу і об'єднує партнерів по всьому світу. Інноваційні маркетингові рішення, управління сучасним виробництвом і розвиток багатоканальної дистрибуції забезпечують брендам компанії UPECO, лідерські позиції і успішний розвиток на ринках України, Казахстану, Білорусії, Молдови, Азербайджану та інших країн СНД, а також Польщі та Естонії.

  Читати далі

 • Заснована в Стамбулі в 1995 році компанія «Lara Tekstil», спираючись на 20-ти річний досвід і практику, здійснює свою діяльність у текстильному секторі. Відмінними рисами фірми є філософія, яка визначає пріоритети задоволеності клієнтів, гнучкість виробничих потужностей, розуміння важливості швидкого та якісного обслуговування. Стильне і високоякісне чоловіча, жіноча і дитяча білизна марок «Donella», «Doni», «Desna» і «Emperador», яка випускається компанією «Lara Tekstil» з урахуванням різних цінових категорій, користується найбільшою популярністю на споживчому ринку. Компанія впевнено продовжує свою діяльність, щороку розширюючи список країн, в які експортує текстильну продукцію, а це вже більше 71 країни світу.

  Читати далі

Дякуємо за звернення!

Гаряча лінія непродовольчої дистрибуції компанії САВСЕРВІС працює з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 20:00.

Спеціалісти нашої компанії у найближчий час зв’яжуться з Вами!

Ок