+380 44 490-97-71
гаряча лінія

Компанія є міжнародним концерном і одним з європейських лідерів на ринку товарів для дому. Річний оборот компанії складає 95 мільйонів євро.

Фабрики з виробництва продукції розташовані в чотирьох країнах: Франції, Бельгії, Польщі та Італії. У розпорядженні підприємства сучасне обладнання та багаторічний досвід, набутий на європейських ринках, у виготовленні товарів, які задовольняють найвибагливіші вимоги щодо якості. Міцність і ефективність у використанні всієї продукції гарантується ретельним підбором сировини, а також постійним контролем у виробничому процесі.

Продукція Nicols представлена ​​в 50-ти країнах світу, а це близько 80 різних найменувань товарів, які допомагають робити наше повсякденне життя кращим.

Крім того, компанія є лідером на європейському ринку приватних торгових марок і розробляє бренди для великих роздрібних мереж.

Відгук про співпрацю:

Наша компанія працює з САВСЕРВІСом протягом 5 років. Основна відмінність цієї компанії від інших дистрибуторів - це величезний досвід в роботі з брендами, а основні конкурентні переваги - особлива увага і вміння працювати з брендам виробника і усіляка партнерська підтримка. Бажаємо компанії САВСЕРВІС і далі підтримувати високий рівень клієнтоорієнтованості і хороші відносини з партнерами в такі скрутні для вашої країни часи.
Мирослав Мажкут, менеджер з продажу в Центральній і Східній Європі, NICOLS ПОЛЬЩА

Дякуємо за звернення!

Гаряча лінія непродовольчої дистрибуції компанії САВСЕРВІС працює з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 20:00.

Спеціалісти нашої компанії у найближчий час зв’яжуться з Вами!

Ок