+380 44 490-97-71
гаряча лінія

У 2013 році логістична компанія КОМОРА-С стала частиною міжнародної групи EKOL LOGISTICS, яка належить до числа надійних компаній нового покоління, які динамічно розвиваються. Серед пріоритетів у роботі EKOL LOGISTICS - впровадження передових технологій складської обробки і вантажоперевезень, вдосконалення інформаційних технологій та відповідність вимогам сучасних стандартів в галузі управління якістю. Стратегія розвитку компанії спрямована на максимальне задоволення потреб клієнтів.

Будучи сучасним 3PL-оператором, EKOL LOGISTICS здійснює цілий комплекс складських операцій з товаром - від прийому його зі складу виробника до моменту доставки кінцевому споживачеві, серед яких:

— Митні операції;
— Зберігання та складське обслуговування товару;
— Передпродажна підготовка товару (зміна стандартної упаковки продукції, формування наборів, маркування продукції, виготовлення етикеток (стікерів) та ін.);
— Доставка вантажів;
— Архівні послуги.

 

Відгук про співпрацю:

Успіх ЕКОЛЬ ЛОГИСТІКС ґрунтується на наданні якісного сервісу для компаній-лідерів у своїх сегментах ринку і на довгострокових партнерських відносинах. Таким партнером для нас вже багато років є компанія САВСЕРВІС. За роки співпраці нам вдалося налагодити конструктивну роботу і взаєморозуміння. Працюючи довгий час разом, ми побачили високий рівень клієнтоорієнтованості, ми не раз переконувалися у високому професіоналізмі співробітників САВСЕРВІС, оперативності та ефективності прийнятих рішень. Нам дуже приємно бути частиною команди, що створює прекрасний продукт для клієнтів САВСЕРВІСу і ми щиро бажаємо САВСЕРВІСу наполегливо рухатися вперед і завжди займати провідніі позиції в своїй галузі.
Генеральний директор ЕКОЛЬ ЛОГІСТІКС УКРАЇНА, А. Голімбовський

Дякуємо за звернення!

Гаряча лінія непродовольчої дистрибуції компанії САВСЕРВІС працює з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 20:00.

Спеціалісти нашої компанії у найближчий час зв’яжуться з Вами!

Ок