+380 44 490-97-71
гаряча лінія

САВСЕРВІС на P&G Ukraine Football Cup 2016: боротьба і перемога

11/08/2016

6-7 серпня у місті Кременчук Полтавської області пройшов традиційний футбольний чемпіонат для співробітників та дистрибуторів P&G (10 команд усього), участь у якому прийняли зразу  4 (САВ СТОЛИЦЯ, САВ СХІД, САВ Одеса, САВ Івано-Франківськ) команди компанії САВСЕРВІС. Уже третій рік поспіль наші гравці досягають найвищих результатів і неодмінно стають чемпіонами.

Трійка лідерів турніру виглядає наступним чином:

  • 1 місце – САВ СТОЛИЦЯ,
  • 2 місце –  Boryspil (команда заводу P&G у Борисполі),
  • 3 місце –  САВ СХІД.

Серія матчів для наших команд була плідною, та кожна гра сповнена неповторних моментів. Високий клас підготовки гравців і міцний командний дух стали запорукою блискучого виступу на чемпіонаті.  Особливих почесних звань були удостоєні гравці команді «САВ СТОЛИЦЯ» М. Косенко ( Кращий голкіпер) і «САВ Одеса» І. Санатарчук (Кращий бомбардир).

Жодна з перемог була б неможливою без підтримки НАШИХ ВБОЛІВАЛЬНИКІВ, які надихали гравців на звершення, підтримували у складні моменти та були повноцінними учасниками дивовижного футбольного дійства.

Вітаємо НАШІ КОМАНДИ з ПЕРЕМОГОЮ і успішною УЧАСТЬЮ у P&G Ukraine Football Cup 2016, гравців – з блискучим результатом, вболівальників –  з тріумфом улюбленої команди! Бажаємо, щоб кожний новий день приносив яскраві враження, а з усіх баталій (футбольних чи життєвих) ви неодмінно виходили переможцями!

WE ARE THE CHAMPIONS!

Дякуємо за звернення!

Гаряча лінія непродовольчої дистрибуції компанії САВСЕРВІС працює з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 20:00.

Спеціалісти нашої компанії у найближчий час зв’яжуться з Вами!

Ок