+380 44 490-97-71
гаряча лінія

Ми - одна команда: командоутворюючий захід для співробітників відділу BSF

4/04/2015

У суботу, 4 квітня, співробітники відділу продажу BSF (колишній "МІКС") з Києва та Білої Церкви узяли участь у виїзному командоутворюючому заході, присвяченому успішному закінченню 3 кварталу 2014-15 ФР.

Спочатку усіх було запрошено на захоплюючу екскурсію до мальовничого дендропарку "Олександрія", розташованого у Білій Церкві: команда BSF помилувалася природою, побачила рідкісні види рослин та більше дізналася про цей заповідний куточок. Після прогулянки парком група завітала до затишного кафе "Бірюза" на березі річки Рось, де й відбулася основна частина заходу.

Менеджер з персоналу Ю. Алфьорова підготувала для співробітників численні конкурси, які пройшли під девізом "Ми – одна команда". Колеги змогли випробувати себе, ще більше згуртувалися, зміцнили командний дух і покращили взаєморозуміння у відділі.

За цікавими і дотепними конкурсами та смачними стравами час минув непомітно. Неформальне спілкування і ефективна взаємодія з колегами дадуть позитивний імпульс для досягнення ще кращих результатів у новому кварталі!

 

Дякуємо за звернення!

Гаряча лінія непродовольчої дистрибуції компанії САВСЕРВІС працює з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 20:00.

Спеціалісти нашої компанії у найближчий час зв’яжуться з Вами!

Ок