+380 44 490-97-71
гаряча лінія

Інноваційний підхід в формуванні Кадрового резерву ДП "САВСЕРВІС КАРПАТИ"

11/07/2013

Наприкінці червня  в ДП "САВСЕРВІС КАРПАТИ" вперше було впроваджено формат  попередньої оцінки претендентів до Кадрового резерву. Проводився він у формі пре-ассессменту, в якому використовувались ділові ігри та кейсові завдання.  Така методика дозволяє не тільки зробити висновки щодо наявності необхідних компетенцій, але й підготувати і розвинути певні якості, необхідні для майбутнього керівника. 29 претендентів до Кадрового резерву з різних філій мали змогу у цьому переконатися.

Весь процес розбитий на 3 блоки. В кожному блоці комісія має  можливість оцінити  в середньому 6 компетенцій. Спостерігаючи як учасники вирішують поставлені задачі, можна з 90% точністю прогнозувати наявність необхідної компетенції. При цьому критерії оцінки продубльовані декілька разів, що дозволяє уникнути випадковості та знизити вплив людського фактору. 

Іншим новаторством в процесі оцінювання є система зворотнього зв’язку, яка передбачає відеозапис виступу учасників на пре-ассессменті. У разі виникнення спірних та неоднозначних моментів це дозволяє повернутися до виступу ще раз і переконатися, чи вірна була оцінка.

 До складу оцінювальної комісії ввійшли директора філій та функціональні керівники.  З метою уникнення суб’єктивності, оцінка резервістів проходила в перехресному форматі, тобто учасників заходу оцінювали директори та функціонали інших філій, які не знайомі з їхньою роботою. 

Результатом проведення такої попередньої оцінки стало чітке розуміння щодо підготовленості кандидатів Кадрового резерву до участі в центрах оцінки та розвитку, які проводяться у головному офісі компанії і заплановані  на серпень 2013 року. Усім кандидатам бажаємо успіху, кар’єрного зростання та стабільної ефективності. 

Автор: Звольський Андрій

Дякуємо за звернення!

Гаряча лінія непродовольчої дистрибуції компанії САВСЕРВІС працює з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 20:00.

Спеціалісти нашої компанії у найближчий час зв’яжуться з Вами!

Ок