+380 44 490-97-71
гаряча лінія

5 аргументів обрати нас

Обираючи компанію для роботи, пошукач оцінює і приймає до уваги безліч чинників. Дослідження, проведені нами в області переваг у виборі роботодавця серед студентів і здобувачів (близько  530 чоловік), виявило, що в ТОП-3 найбільш важливих і мотивуючих увійшли: конкурентна заробітна плата, стабільність компанії на ринку праці та хороший колектив. Безумовно, це не всі складові, що визначають вибір потенційного здобувача, адже для одного актуальне  кар'єрне зростання, для іншого - комфортні умови праці або престижність компанії. У кожного свої мотиви та уподобання.

Важливо, щоб компанія була близька вам по духу, ви розділяли її цінності; щоб робота приносила задоволення, адекватно оплачувалася, а поруч знаходилися відкриті люди, готові розділити радості і підтримати в складні моменти. У такій компанії людина буде трудитися не один рік і кожен новий робочий день зустрічати з радістю та ентузіазмом.

Виходячи з цього, ми сформулювали 5 аргументів на користь компанії САВСЕРВІС:

Гідна оплата праці та соціальні гарантії

Ми забезпечуємо гідну оплату праці та соціальні гарантії згідно з трудовим законодавством України - для нас важливий внесок кожного співробітника в загальний результат. Регулярно відстежуючи ситуацію на ринку праці, ми гарантуємо справедливу і конкурентоспроможну офіційну заробітну плату, і, що важливо, своєчасність її виплати. Принцип оплати побудований таким чином, що крім постійної її частини, існує і змінна - це різні бонуси і премії, які безпосередньо залежать від ефективності співробітника. Для нас важливо, щоб кращі, результативні співробітники отримували більше.

Пільги і компенсації

У нашій компанії реалізуються всі соціальні гарантії та пільги, передбачені Кодексом Законів про Працю, і ми на постійній основі підвищуємо рівень соціальної захищеності наших співробітників. Наприклад, оплата мобільного зв'язку, використання службового автомобіля і паливо, додаткова відпустка, виплата матеріальної допомоги в різних життєвих ситуаціях (весілля, народження дитини та ін.).  Піклуючись про здоров'я співробітників, компанія забезпечує медичне страхування на пільгових умовах.

 

Комфортні умови праці

Нашим співробітникам ми створюємо такі умови праці, які дозволяють їм досягати найкращих результатів у роботі. Для цього вони забезпечуються всіма необхідними інструментами: сучасною офісною технікою, новітніми IT-розробками, планшетами, службовими автомобілями (для посад, які передбачають їх використання). Забезпечення здорових і безпечних умов праці є обов'язковою складовою для всіх наших процесів, послуг і проектів.

 

Навчання та можливість кар'єрного росту

Унікальність кадрової політики компанії полягає в тому, що в 98% випадків призначення на управлінські посади отримують співробітники внутрішнього кадрового резерву. Для їх зростання в компанії працюють спеціальні проектні менеджери та відділ внутрішнього навчання, діють різні програми професійного та особистісного розвитку. Завдяки масштабності компанії у співробітників є можливість спробувати свої сили в інших, суміжних областях або регіонах України (де розташовані наші філії). Співробітники беруть участь у тренінгах та семінарах, спрямованих на підвищення професійного рівня та розвиток особистісних якостей. У компанії працює інтернет-ресурс, що дозволяє навчатися онлайн у зручний для співробітника час.

Особливу увагу ми приділяємо процесу адаптації нових співробітників: з першого дня роботи ми допомагаємо новачкам в нашій команді швидше звикнути до нової обстановки, зрозуміти нашу корпоративну культуру, освоїти нові функції.

 

Корпоративна культура компанії

Робота всіх співробітників орієнтована на причетність до всіх процесів, які відбуваються в компанії. Для нас важливо, щоб кожен співробітник міг брати участь у прийнятті рішень, які йому цікаві, і сам був зацікавлений у результатах своєї роботи. Ми піклуємося про своїх співробітників, а вони - про наших клієнтів і про нашу компанію. Саме завдяки зворотного зв'язку від співробітників, клієнтів, партнерів ми вдосконалюємо методи і підходи у своїй роботі. Регулярно проводяться анонімні опитування про рівень задоволеності співробітників, працює телефонна Гаряча лінія. При проведенні періодичних зустрічей з керівництвом, кожен може поділитися своєю думкою, висловити побажання. З метою підтримки рівня інформованості для співробітників запущені корпоративні медіапроекти (корпоративне видання, внутрішній і зовнішній сайти), які дозволяють дізнатися про новини, події, цікаві факти з життя компанії, а співавторами корпоративних ЗМІ є самі співробітники. Численні корпоративні заходи: свята, конкурси, екскурсії, спортивні змагання, пікніки, майстер-класи, тільки підсилюють командну згуртованість і зміцнюють командний дух.

Дякуємо за звернення!

Гаряча лінія непродовольчої дистрибуції компанії САВСЕРВІС працює з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 20:00.

Спеціалісти нашої компанії у найближчий час зв’яжуться з Вами!

Ок