+380 44 490-97-71
гаряча лінія

Компанія САВСЕРВІС входить до складу АСНОВА ХОЛДИНГ і здійснює дистрибуцію товарів побутової хімії, засобів гігієни, декоративної косметики, товарів для дому, косметики для взуття та текстилю, продуктів харчування.

На адміністративному рівні компанія САВСЕРВІС представлена трьома юридичними особами (ДП «САВСЕРВІС СТОЛИЦЯ» (м. Київ) та ДП «САВСЕРВІС КАРПАТИ» (м. Львів), ТОВ "САВСЕРВІС-МОВА" (продуктовий напрямок, м. Київ) які, у свою чергу, здійснюють управління філіями в регіонах. Функціональне керівництво покладено на лідерів, відповідальних за роботу певної функції по всій структурі.

inside_img6.png

Злагоджена робота всіх відділів
- це робота єдиного механізму,
де від внеску кожного залежить
загальний результат.

Для нашої компанії дуже важлива злагоджена робота всіх відділів і функцій. Це робота єдиного механізму, де від внеску кожного залежить загальний результат. Ми працюємо, змінюємося і з упевненістю дивимося в завтрашній день, адже з командою високопрофесійних фахівців нам доснаги будь-яка задача.

Відділ продажу

Відділ продажу — це рушійна сила САВСЕРВІСу. Від якості його роботи залежить загальний фінансовий результат. Відділ продажу компанії реалізує свою діяльність за кількома основними напрямками. Кожен з напрямків організовує та здійснює продаж товарів, проводить заходи з розширення ринків збуту і збільшення обсягів продажів, розширює клієнтську базу і збільшує покриття на ввіреній території, а також забезпечує ведення звітності та здійснює контроль дебіторської заборгованості.

Відділ продажу - це рушійна
сила САВСЕРВІСу.

inside_img7.png

  • дистрибуція продукції компанії Procter&Gamble: продаж продукції відомого мільйонам споживачів світового виробника побутової хімії та косметики є одним з важливих пріоритетів діяльності компанії. Вже протягом більше 20 років компанія Procter&Gamble є надійним партнером САВСЕРВІСу, а пропонований асортимент товарів постійно розширюється, щоб задовольнити смаки найвибагливіших споживачів;
  • дистрибуція продукції інших виробників FMCG-сектора (відділ МІКС) і власних торгових марок: ми пропонуємо нашим клієнтам величезний вибір різної продукції для щоденного застосування: від паперово-целюлозних виробів і побутової хімії до взуттєвої косметики та кормів для тварин, і, навіть, продуктів харчування. Крім того, компанія випускає власні торгові марки PrOK!, Siela, Prok Food, Prix, які вже добре відомі українцям, що цінують поєднання якості та розумної ціни;
  • дистрибуція текстильної продукції та роздрібна торгівля: САВСЕРВІС є офіційним ексклюзивним імпортером таких торгових марок як GATTA, Levante, і офіційним представником - Conte, Donella, Duna, які вже добре відомі українському споживачеві завдяки бездоганній якості, широкому асортименту і привабливій ціновій політиці. 
  • дистрибуція продуктів харчування: компанія займається продажем кондитерських виробів і напоїв світових та вітчизняних виробників харчових продуктів: Ferrero (Kinder Surprise, Raffaello та ін.), Perfetti van Melle (Mentos, Chupa Chups, Fruitella), Twinings, Thibo, Сквирянка, Бом-Бік та ін. 

Логістика

inside_img8.png

Відділ логістики створює всі умови
і можливості, щоб замовлений
покупцем товар потрапив до нього
якомога швидше і в повному обсязі.

Якісна логістична підтримка - це необхідний фактор для роботи успішної дистрибуторської компанії. Відділ логістики компанії створює всі умови і можливості, щоб замовлений покупцем товар потрапив до нього якомога швидше і в повному обсязі. Відділ логістики займається забезпеченням товарного запасу, контролює повне задоволення попиту покупців і забезпечує високоякісний сервіс. Системний підхід до управління логістичними бізнес-процесами, координація дій з ключовими контрагентами в ланцюзі постачань, забезпечення їх ефективної взаємодії та обміну даними в реальному часі - основні завдання відділу логістики компанії САВСЕРВІС.

Однією з конкурентних переваг
компанії є якісна і своєчасна
доставка продукції клієнтам
і в торгові точки.

inside_img9.png

Доставка

Однією з конкурентних переваг компанії є якісна і своєчасна доставка продукції клієнтам і в торгові точки. Ми плануємо наші маршрути таким чином, щоб вантаж був доставлений в найкоротші терміни, замовлення було виконано повністю і клієнт отримав всю необхідну документацію. Сучасний автопарк компанії САВСЕРВІС забезпечує швидку і якісну роботу всього непродовольчого напрямку. Він представлений сучасними моделями мікроавтобусів і легкових автомобілів, що дозволяє нашим співробітникам бути мобільними і безперешкодно доставляти вантажі клієнтам.

inside_img10.png

САВСЕРВІС надає послуги з
відповідального зберігання
вантажів на власних спеціально
обладнаних сучасних складах.

Склад

Склади є одним з найважливіших елементів логістичних систем. У всьому ланцюгу поставок, починаючи від первинного джерела сировини і закінчуючи кінцевим споживачем, існує об'єктивна необхідність в спеціально облаштованих місцях для утримання запасів. Компанія САВСЕРВІС надає послуги з відповідального зберігання вантажів на власних спеціально обладнаних сучасних складах, основними завданнями яких є прийом і обробка вантажів, розміщення товару і зберігання згідно з вимогами виробника, облік товарно-матеріальних цінностей, комплектація і відправка вантажів.

Одна з найважливіших
цінностей нашої компанії
- це кваліфікований персонал
(2231 співробітник).

inside_img3.png

HR

Одна з найважливіших цінностей нашої компанії - це кваліфікований персонал. Сьогодні її ефективну роботу забезпечують 2231 співробітник. Відділ персоналу відіграє важливу роль у підвищенні ефективності бізнесу всієї компанії САВСЕРВІС і впливає на створення позитивного іміджу організації як роботодавця. Фахівці відділу персоналу займаються рекрутингом, адаптацією нових співробітників, розвитком персоналу, роботою з кадровим резервом, підтримкою корпоративної культури і створенням бренду роботодавця, кадровим адмініструванням. Від якості роботи HR-відділу залежить не тільки якою бути діяльності компанії вже сьогодні, але і її майбутній розвиток.

inside_img11.png

Питання безпеки надзвичайно
важливі для забезпечення
стабільності нашої компанії.

Служба безпеки

Питання безпеки надзвичайно важливі для забезпечення стабільності нашої компанії. Завдання служби безпеки полягає не тільки в запобіганні завдання економічної чи моральної шкоди ззовні, а й у забезпеченні гарантій внутрішньої безпеки - запобігання завдання збитку компанії і її співробітниками. Наша служба безпеки (СБ) забезпечує економічну безпеку і захист власності підприємства, захист конфіденційної інформації, безпеку персоналу, а також проводить попередню перевірку потенційних кандидатів на вакантні посади, таким чином мінімізує ризики для компанії.

Служба внутрішнього аудиту
відповідає за дотримання норм
чинного законодавства та внутрішніх
стандартів компанії у всіх її філіях.

inside_img12.png

Внутрішній аудит

Служба внутрішнього аудиту - невід'ємна частина системи управління компанією. Це підрозділ, який відповідає за дотримання норм чинного законодавства та внутрішніх стандартів компанії у всіх її філіях. В основі його діяльності лежить послідовний підхід до оцінки і підвищення ефективності систем корпоративного управління. В обов'язки співробітників відділу входить: перевірка систем бухгалтерського обліку і внутрішнього контролю, бухгалтерської та оперативної інформації, дотримання законів та інших нормативних актів, перевірка діяльності різних ланок управління та оцінка ефективності механізму внутрішнього контролю.

inside_img13.png

Відділ митних брокерів надає
послуги з розмитнення вантажів
і оформлення відповідної
документації.

Відділ митних брокерів

Компанія САВСЕРВІС зосереджена не тільки на дистрибуторських і логістичних послугах, а й надає своїм клієнтам і послуги з розмитнення вантажів і оформлення відповідної документації. Відділ митних брокерів (ДП «САВСЕРВІС КАРПАТИ») бере участь у розробці зовнішньоекономічних договорів з партнерами - постачальниками продукції, надає аналітичну інформацію про розмитнення товарів, комплексно обслуговує вантажі, проводить оформлення в митні режими імпорту, експорту, митного складу, також співпрацює з різними дозвільними інстанціями для отримання висновків та дозволів для подальшого оформлення вантажів. Його співробітники мають всі кваліфікаційні посвідчення, необхідні для роботи з клієнтами та досвід роботи зі специфічним митним програмним забезпеченням, що дозволяє проводити всі операції в найкоротші терміни.

Для надання послуг з промо-
просунення і мерчендайзингу
САВСЕРВІС відкрила рекламне
агентство «ПРОМО СЕРВІС».

inside_img14.png

Промо і мерчендайзинг

Для надання послуг з промопросунення і мерчендайзингу в 2009 році компанія САВСЕРВІС відкрила рекламне агентство «ПРОМО СЕРВІС», діяльність якого охоплює широкий спектр послуг. Співробітники агентства гарантують якісну організацію промо-акцій, PR- послуги будь-якого рівня складності, послуги мерчандайзингу, розробку POS-матеріалів та іншої рекламно-сувенірної продукції і, навіть, створення іміджевих та рекламних роликів. Крім цього, компанія організовує спеціальні події, корпоративні заходи, прес-конференції, брифінги, прес-тури, індивідуальні тренінгові програми.

ІТ

inside_img15.png

ІТ-відділ забезпечує безперервну
роботу ІТ-інфраструктури і таким
чином активне функціонування
всього бізнесу компанії.

Без ІТ-функції неможливо ефективне управління сучасними інформаційними системами. Наші фахівці забезпечують безперервну роботу ІТ-інфраструктури і таким чином активне функціонування всього бізнесу компанії. Вони відстежують новітні розробки в області інформаційних технологій, забезпечують безперебійну роботу обладнання, займаються проектуванням, розробкою, впровадженням і супроводом програмних продуктів для дистрибуції та торгівлі. Завдяки застосуванню новітніх розробок у сфері ІТ, співробітники компанії можуть максимально мобільно, оперативно і зручно виконувати свої обов'язки навіть поза офісом.

Фінансовий відділ
забезпечує ефективну організацію
фінансової діяльності компанії.

inside_img1_0.png

Фінансовий відділ

Фінансовий відділ компанії забезпечує ефективну організацію фінансової діяльності з метою раціонального використання маетеріальних ресурсів, розробляє прогнози економічного розвитку і бере участь у формуванні ключових показників діяльності. Крім того, фахівці відділу беруть участь у розробці бізнес-планів, складанні перспективних і поточних фінансових планів і бюджетів компанії та здійснюють оперативний контроль їх виконання. Комплексний економічний і фінансовий аналіз діяльності компанії, розробка заходів щодо підвищення ефективності управління фінансами, зниження фінансових ризиків і збільшення прибутковості компанії так само відноситься до області компетенцій фінансового відділу.

inside_img1_0.png

Автотранспортний відділ активно
взаємодіє з іншими відділами
і забезпечує безперервну роботу
автомобільного транспорту.

Автотраспортний відділ

Автотранспортний відділ активно взаємодіє з іншими відділами і забезпечує безперервну роботу автомобільного транспорту у відповідності з цілями і планами компанії, без нього важко уявити собі оперативну діяльність САВСЕРВІСу. Співробітники відділу відповідають за безаварійну, економну, раціональну і грамотну експлуатацію автомобілів компанії, організовують і проводять ранковий медогляд водіїв, випуск автомобілів на лінію, стежать за їх поверненням з рейсу, організовують їх безпеку у вільний від роботи час. Проводять планову роботу серед співробітників підприємства щодо запобігання дорожньо-транспортних пригод, по неухильному виконанню співробітниками правил дорожнього руху. Займаються плануванням, організацією та реалізацією планів-графіків ремонту і технічного обслуговування автотранспорту, проводять спільно з органами ДАІ технічні огляди, реєстрацію і перереєстрацію автомобілів компанії. Стежать за законним та економним використанням норм витрати експлуатаційних і паливно-мастильних матеріалів. Виписують і обробляють шляхові листи автомобілів, стежать за корисним завантаженням вантажного транспорту і ін.

Дякуємо за звернення!

Гаряча лінія непродовольчої дистрибуції компанії САВСЕРВІС працює з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 20:00.

Спеціалісти нашої компанії у найближчий час зв’яжуться з Вами!

Ок