+380 44 490-97-71
гаряча лінія

Історія нашої компанії налічує вже більше 20 років. Почавши свій бізнес з невеликого кіоску з товарами першої необхідності, САВСЕРВІС виріс у великий холдинг. За роки свого існування компанія зарекомендувала себе як надійний партнер і постачальник, довела можливість і бажання інвестувати в розвиток бізнесу, продемонструвала інноваційний і системний підхід у роботі. Саме ці чинники дозволили нам зробити значний крок вперед у розвитку дистрибуції.

НАРОДЖЕННЯ КОМПАНІЇ

27 жовтня 1992 в Києві була заснована компанія САВСЕРВІС. Її засновниками стали А. В. Строган, О. О. Баришевський, В. І. Шаповалов, М. Е. Сафонов. Саме від перших букв імені одного з них - Строгана Анатолія Васильовича - і утворилася назва компанії - САВСЕРВІС.

1992

ВІДКРИТТЯ ПЕРШОГО РОЗДРІБНОГО МАГАЗИНА

Був відкритий перший роздрібний магазин-кіоск у місті Києві за адресою вул. Шота Руставелі 19, в приміщенні кінотеатру «Кінопанорама». У той час компанія займалася роздрібною і оптовою торгівлею товарами широкого вжитку.

1993

ПОЧАТОК СПІВПРАЦІ З P&G

Компанія починає концентруватися на одному напрямку - торгівлі побутовою хімією, засобами гігієни та косметикою. Тому вона вирішує взяти участь у тендері найбільшого світового виробника в секторі FMCG Procter&Gamble і виграє його. САВСЕРВІС стає офіційним імпортером Procter&Gamble в Україні, а з 1996 - офіційним дистрибутором у м. Києві та Київській області.

1994-1996

ПРОРИВ НА РИНОК УКРАЇНИ

САВСЕРВІС активно завойовує український ринок: у 1997 році відкривається філія в Житомирі, а в 1997-1998 рр. зона активної дистрибуції включає Центральну частину України. У 1999 році компанія отримує ексклюзивні права на представництво Procter&Gamble в Західному регіоні. Це дозволяє САВСЕРВІСу стати найбільшим дистрибутором продукції Procter&Gamble в нашій країні. Компанія здійснює свою діяльність в Центральних та Західних областях країни і забезпечує більше 40% обороту Procter&Gamble на всьому українському ринку. У цьому ж році САВСЕРВІС посідає 3 місце в конкурсі дистрибуторів Procter&Gamble у Східній Європі.

1997-1999

АБСОЛЮТНА ПЕРЕМОГА

У 2000-2001 році компанія здобуває перемогу в конкурсі дистрибуторів Procter&Gamble і отримує диплом "На знак визнання кращих результатів щодо зростання обсягу продажів за 2000- 2001 фінансовий рік". Висока оцінка і визнання компанії САВСЕРВІС в 2001 році ще раз підтверджують лідерство компанії на дистрибуторському ринку України.

2000-2001

ВЕЛИКІ ВІДКРИТТЯ

Наприкінці 2002 року за рішенням засновників для управління всіма компаніями холдингу створена ПрАТ «АСНОВА ХОЛДИНГ», а також починає свою діяльність компанія ТОВ "САВСЕРВІС-ЦЕНТР", яка була створена для управління дистрибуцією і логістикою.

2002-2003

РОЗДІЛЕННЯ БІЗНЕСУ

У 2006 році дистрибуторський бізнес АСНОВА ХОЛДИНГа розділяється на продовольчий і непродовольчий напрямки. За підсумками 2005-2006 фінансового року компанія названа Кращим дистрибутором в Східній Європі.

2006

ДИСТРИБУЦІЯ НОВИХ БРЕНДІВ

Непродовольчий напрямок дистрибуції пропонує своїм клієнтам нову торгову марку з брендового портфеля Procter&Gamble - Gala, а також відбувається реструктуризація відділу продажів Gillette.

2007

2008-2009

ВДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ ПРОДАЖІВ

За підсумками 2007-2008 і 2008-2009 фінансових років, непродовольчий напрямок САВСЕРВІС стає Кращим дистрибутором продукції Procter&Gamble в Україні. Компанія знаходиться в постійному пошуку можливостей для розвитку бізнесу: відбувається повний перепис торгових точок, для ефективного покриття яких поновлюються мобільні продажі VAN і OSDO. З 2009 р. Київська філія компанії (склад) переходить на повне логістичне обслуговування компанією Комора-С (з 2013 компанія EKOL).

РОЗШИРЕННЯ НА СХІД

Компанія перемагає відразу в декількох номінаціях щорічного конкурсу Procter&Gamble : вона визнана Кращим дистрибутором 2009-2010 фінансового року, кращими названі логістичний, фінансовий відділи, а також відділ персоналу. У вересні 2010 року починається новий етап розвитку бізнесу непродовольчої дистрибуції - розширення компанії САВСЕРВІС на територію Східної України. У зв'язку, з чим було створено нове підприємство ТОВ "САВСЕРВІС СХІД". Такий прорив на Схід став можливий завдяки фінансовій стабільності, наявним ресурсам, як людським, так і фінансовим, налагодженим бізнес-процесам в компанії.

2010

2011

ПЕРЕМОГИ У СХІДНОМУ НАПРЯМКУ

Рік ознаменований перемогою непродовольчого напрямку САВСЕРВІС у конкурсах Procter&Gamble "Виконання пріоритетів" у першій та другій половині 2010-2011 фінансового року. САВСЕРВІС СХІД стає Кращим дистрибутором продукції Procter&Gamble в Україні, а відділ персоналу непродовольчого напрямку отримує премію "HR-Бренд Україна 2011". У цьому ж році непродовольчийнапрямок САВСЕРВІС починає випускати корпоративний журнал "СпівАВтор".

СТАБІЛЬНЕ ЛІДЕРСТВО В ГАЛУЗІ

У 2012 році САВСЕРВІС став кращим постачальником Procter&Gamble у Східній Європі. Відділ персоналу компанії був відзначений дипломом за "Кращу організацію HR-процесів". У жовтні за офіційними даними Державної статистики ДП "САВСЕРВІС СТОЛИЦЯ" отримує нагороду "Лідер Галузі 2012" і займає перше місце серед великих підприємств у категорії "Оптова торгівля побутовими товарами".

2012

Успішним стає рік і для розвитку медіа-проектів компанії САВСЕРВІС - корпоративний журнал і сайт увійшли в число переможців конкурсу "Краще Корпоративне Медіа України 2012".

САВСЕРВІС СХІД другий рік поспіль отримує звання "Дистрибутор року" в Україні. ДП "САВСЕРВІС СТОЛИЦЯ" і ДП "САВСЕРВІС КАРПАТИ" виграють конкурс від Procter&Gamble "Виконання пріоритетів" і визнані Кращими дистрибуторами нового станка Gillette ProGlide.

5 філій непродовольчої дистрибуції в Києві, Хмельницькому, Чернівцях, Тернополі та Сєвєродонецьку також названі кращими з продажу даного товару.

2013

РЕОРГАНІЗАЦІЯ СТРУКТУРИ

2013 відзначений перемогою компанії САВСЕРВІС у конкурсі від Procter&Gamble "Виконання пріоритетів 2012-2013 фінансового року". Отримано нагороди "За інноваційний підхід і допомогу іншим дистрибуторам Східної Європи у запуску проекту" Ефективність торгових представників "" і "Краща дистрибуторська логістика в 2012-2013 фінансовому році".

САВСЕРВІС стає лідером програм і переможцем конкурсів від виробника (1 місце у конкурсі від Blend-A-Med та Oral-B, найкраща реалізація програми Olympic Drive (липень-серпень 2013)).

У вересні структура непродовольчої дистрибуції САВСЕРВІС була реорганізована: компанію представляють тепер дві юридичні особи ДП "САВСЕРВІС СТОЛИЦЯ" і ДП "САВСЕРВІС КАРПАТИ".

РЕБРЕНДІНГ І ОПТИМІЗАЦІЯ

2014 для компанії САВСЕРВІС став роком оновлення: компанія розвиває нові бізнес-напрямки, такі як текстиль і власні торгові марки, оптимізує внутрішню структуру і змінює зовнішню атрибутику. У травні САВСЕРВИС вже традиційно бере участь у симпозіумі Procter&Gamble і стає володарем відразу двох нагород «Нестандартний IT підхід до вирішення бізнес-завдань» і «Кращий постачальник Східної Європи в 2013-2014 фінансовому році».

2014

У зв'язку із загостренням обстановки на Сході напочатку літа і складною фінансовою ситуацією в країні була припинена робота Донецької і Луганської філій, компанія переносить свою діяльність на територію, підконтрольну українській владі (в Сєвєродонецьк, Краматорськ і Маріуполь).

На щорічних зборах директорів у червні, крім підведення підсумків, представлена презентація нового логотипу і корпоративного стилю САВСЕРВІСу. На початку липня ДП «САВСЕРВІС СТОЛИЦЯ» отримує нагороду «Лідер торгівлі 2014», а також в черговий раз стає кращим Дистрибутором продукції Procter&Gamble за підсумками 2013-2014 фінансового року. Влітку 2014 року непродовольчий напрямок відкриває перший бутик ТМ GATTA у Львові, слідом стартують бутіки в Києві, Тернополі та Івано-Франківську. У жовтні компанія «САВСЕРВІС СТОЛИЦЯ» удостоюється нагороди «Постачальник 2014» від мережі фрешмаркетів «Брусничка».

Висока оцінка і визнання компанії САВСЕРВІС на національному та міжнародному рівні підтвердили її лідерство серед дистрибуторів Східної Європи.

Ми змінюємося, розвиваємося, і тільки висока якість нашої роботи вже більше 20 років залишається незмінною.

Дякуємо за звернення!

Гаряча лінія непродовольчої дистрибуції компанії САВСЕРВІС працює з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 20:00.

Спеціалісти нашої компанії у найближчий час зв’яжуться з Вами!

Ок