+380 44 490-97-71
гаряча лінія

САВСЕРВІС - офіційний дистрибутор продукції найбільшого світового виробника товарів FMCG-сектора - компанії Procter&Gamble та інших виробників на території Західної, Східної, частини Центральної та Південної України.

inside_img1_0.png

Вже протягом більше 20 років
ми досягаємо успіхів.

Вже протягом більше 20 років ми досягаємо успіхів. Почавши свій бізнес у 1992 році з невеликого кіоску з товарами першої необхідності, САВСЕРВІС виріс в глобальну національну компанію і став одним з найбільших і успішних дистрибуторів Procter&Gamble у Східній Європі. 

Ми реалізуємо свою діяльність
в 20 філіях, які знаходяться
в 17 областях нашої країни.

inside_img1_0.png

Ми реалізуємо свою діяльність в 20 філіях, які знаходяться в 17 областях нашої країни. Ми обслуговуємо 53 113 торгових точок. Якісну і стабільну роботу  дистрибуції забезпечує 1731 співробітник.

inside_img1_0.png

Якісну і стабільну роботу
компанії забезпечує 
1731 співробітник.

Своїм клієнтам ми пропонуємо більше 50 торгових марок, вироблених компанією Procter&Gamble, а також широкий асортимент інших товарів FMCG-сектора: від серветок до текстилю. І постійно прагнемо розширювати свій портфель новою якісною продукцією, необхідною українському споживачеві.

Mи пропонуємо більше 50
торгових марок Procter&Gamble,
а також широкий асортимент
інших товарів FMCG-сектора.

inside_img1_0.png

Для швидкого і якісного сервісу ми використовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта та надаємо повний спектр послуг: від збору замовлення до доставки та просування товару. 

inside_img1_0.png

Ми надаємо клієнту повний
спектр послуг: від збору
замовлення до доставки та
просування товару.

Підтвердженням надійності нашої компанії як партнера є багаторічний досвід роботи з світовими виробниками, знання особливостей ринку, високий професіоналізм персоналу та бездоганна репутація.

Дякуємо за звернення!

Гаряча лінія непродовольчої дистрибуції компанії САВСЕРВІС працює з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 20:00.

Спеціалісти нашої компанії у найближчий час зв’яжуться з Вами!

Ок